MARGONEM

Strona Poświęcona Margonem

Ogłoszenie

Tutaj możesz wpisać treść ogłoszenia.

#1 2010-07-24 16:46:14

eXistenZ

Margo...

20632574
Call me!
Zarejestrowany: 2010-07-23
Posty: 34
WWW

Rejestracja w Margonem

Nie wiesz jak się zarejestrować??? Wbijaj tutaj!!!

*Wchodzimy na stronę główną Margonem klikamy szybka rejestracja.

*Krok 1/3

W miejscu gdzie pisze LOGIN wpisujemy swój login który będziemy wpisywać za każdym razem przy logowaniu. W miejscu HASŁO wpisujemy swoje hasło które też będziemy wpisywać za każdym razem przy logowaniu, musimy je zapamiętać bo w przeciwnym razie nie wejdziemy na swoją postać. POTWIERDŹ HASŁO wpisujemy to samo hasło co wpisaliśmy poprzednim razem.W miejscu gdzie pisze E-MAIL wpisujemy swój e-mail. Przy miejscu gdzie pisze AKCEPTUJ REGULAMIN klikamy lewym przyciskiem myszy w kwadracik, a potem klikamy dalej.

*Krok 2/3
w miejscu obok napisu PSEUDONIM piszemy swoją nazwę w grze lub klikamy GENERUJ i tam wybieramy swoją nazwę. Obok płci zaznaczamy lewym przyciskiem myszy kim chcemy być czy kobietą czy mężczyzną. W miejscu z napisem świat zaznaczamy tak jak poprzednim razem na którym świecie chcemy grać, i klikamy dalej.

*Krok 3/3
Teraz Pozostało nam tylko wybrać swoją profesje:

Palladyn - profesja ta to połączenie wojownika władającego mieczem oraz maga rzucającego zaklęcia. Walczy prawie zawsze z tarczą, co czyni go najbardziej defensywną profesją w grze, a dodatkowo zadaje obrażenia i magiczne i fizyczne.

Wojownik- charakteryzuje się duża siłą, a co za tym idzie duża ilością punktów życia. Ulubioną bronią wojownika są duże ciężkie miecze dwuręczne, aczkolwiek potrafi również walczyć mieczem jednoręcznym, półtoraręcznym i tarczą.

Mag- cechuje się największym intelektem spośród wszystkich profesji. Najchętniej walczy dystansowo laskami i różdżkami magicznymi, dzięki którym może zadawać bardzo mocne ciosy magiczne na odległość.

Łowca- wyróżnia się tym, że posiada najdalszy atak dystansowy - wojownik potrzebuje dwóch tur ruchu by podejść na odległość zadania ciosu. Potrafi być bardzo zabójczy, przebija pancerz przeciwnika albo powoli go zabija trucizną w strzałach.

Tancerz Ostrzy-wojownik specjalizujący się w walce z użyciem dwóch broni jednocześnie. Jest bardzo szybki, częściej robi uniki, jednak okupuje to słabszym niż wojownik pancerzem i mniejszym życiem.

Tropiciel-połączenie maga i łowcy, używa łuków wzmocnionych magią, a nie tradycyjną trucizną jak u łowcy. Dodatkowo może używać magicznych zdolności, które są dla łowcy niedostępne.

I koniec rejestracji teraz możemy już grac.
by WebsteR

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
gry online piłkarskie Jak naszkicowac pien drzew www.ironbroasg.pun.pl shakes&fidget pobierz na telefon porównywarka cenowa leków